י"ז מרחשון תשנ"ג

מתוך יומן 770
גרסה מ־16:14, 17 באוקטובר 2007 מאת יומן-770 (שיחה | תרומות)
(הבדל) → הגרסה הקודמת | צפו בגרסה נוכחית (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
יומן 770

יום שישי טו"ב מר-חשון

על הכותל הצפוני-מזרחי (לשעבר ולעתיד בע"ה) של 770 נתלה שלט ובו קטע משיחת כ"ק אד"ש מה"מ בש"פ וירא אשתקד: "בימינו אלו נתבטלו כל המניעות ועיכובים כו', וכיון שכן ישנו (לא רק המציאות דמשיח, אלא) גם ההתגלות דמשיח, ועכשיו צריכים רק לקבל פני משיח צדקנו בפועל ממש!". על הכותל הדרומי, נתלה הקטע משיחת השבת שאחריה (חיי שרה), בא אומר כ"ק אד"ש מה"מ, ש"מהאט מסיים געווען די שליחות און די איינציקע זאך וואס איז געבליבן איז צו מקבל זיין פני משיח צדקינו..."

גם על הכותל הדרומי-מערבי (סמוך לחדר המיוחד) נתלה שלט, בו ברכת ברוכים הבאים לשלוחי כ"ק אדמו"ר שליט"א, כינוס השלוחים העולמי הי' תהא שנת נפלאות גדולות.

שלט כזה נתלה גם אתמול (כמידי שנה) על חזית בנין המשרדים הסמוך ל-770, אך חדי העין שמו לב לטעות, ששכחו לכתוב את תוארו המלא של כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח, והעירו ע"כ את תשומת לבם של חבריהם.

ליל שבת קודש

לאחרונה נוהגים חברי ההצלה השוהים בקודש להוציא מידי פעם עבור התמימים דברי מאכל ומשקה שכ"ק אד"ש מה"מ בירך עליהם.

ראשוני השלוחים החלו להגיע לשבת זו, ועמהם באו עוד אורחים רבים. עוד קודם השבת המתינו כולם לכניסתו של כ"ק אדמו"ר שליט"א מה"מ, אך לפועל, עם חלוף הזמן והתקדמות השעון, לא הגיע שום סימן מלמעלה, כך שבהתקרב השעה התשיעית, נעמד הגבאי הרב שיעי' שי' פינסאן והכריז על השולם זכאר'ס ועל תפילת שחרית.

רוב הקהל הלך לביתו לקדש ולסעוד את סעודת השבת, אך התמימים לא ויתרו כ"כ מהר ועזבו את בית משיח, רק הלכו לבית התבשיל במשמרות, כך שברגע של אמת, יוודעו מיד.