י' טבת תשנ"ג

מתוך יומן 770
גרסה מ־18:22, 21 באוקטובר 2007 מאת יומן-770 (שיחה | תרומות)
(הבדל) → הגרסה הקודמת | צפו בגרסה נוכחית (הבדל) | הגרסה הבאה ← (הבדל)
יומן 770

יום ראשון עשרה בטבת

"שמע תחינתי חיש נא ישועתי"

אמירת הסליחות דעשרה בטבת היו מתוך שברון-לב מיוחד על החורבן של אז ועל המצב הגלותי של היום, כשכ"ק עטרת ראשינו סובל יסורים נוראים - את חליינו הוא נשא - כשבפי כולם הזעקה העיקרית, עד מתי???

ביחד עם תפילות ותחינות הקהל כאן בבית חיינו, התקיימה גם בארץ הקודש עצרת תפילה וזעקה לרפואתו הקרובה והשלימה של כ"ק אדמו"ר שליט"א מלך המשיח, ולהתגלותו תיכף ומיד ממש.

בשעה 1:00 בצהרים התקיים בבית משיח כינוס ילדים, בעיקר ילדי 'קבוצת מונטריאול'. בכינוס שולבו ג' הדברים "תורה", "תפלה" ו"צדקה". תורה - י"ב הפסוקים, תפלה - קאפי' צ"א ו"אבינו מלכנו" - לרפואתו הקרובה והשלימה של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח, וצדקה - מטבעות לצדקה.

תמימותם של ילדי "תינוקות של בית רבן", כפי שכל אחד יודע, הוא בבחינת "אני מתפלל לדעת זה התינוק", ולעניננו - רצונם ותשוקתם לראות את מלכנו, הוא פנימי ועז מאוד, כך שהי' צורך להסביר להם היטב מדוע אינם יכולים להגשים את חפצם. ואמנם, המארגנים דאגו אף לכך, וסיפרו להם על המצב הקיים, בתקוה ובקשה כי בזכות כאו"א מאתנו, ובפרט הילדים, נביא לרפואתו המיידית והשלימה של כ"ק אד"ש מה"מ, ולהתגלותו תיכף ומיד ממש. בדבריהם אף עוררו את הילדים בעשיית דברים טובים למען זה.

בשעה 3:30 התקיים המנין לתפילת מנחה בזאל הקטן, כשהדלתות הפונות לחדרו של הרבי פתוחות. למפטיר כובד חבר המזכירות הרה"ח ר' יהודה לייב שי' גרונר.

במוצאי הצום הוזמן כל הקהל לשבור את הצום ולסעוד את לבו, במזרחו של 770, בארגונו של 'ועד סעודת שלמה' בראשות הרה"ח ר' יהודה שי' בלעסאפסקי, תהא משכורתם שלמה מן השמים.

היום לא יצא כ"ק אד"ש מה"מ כלל לתפילות.