קטגוריות מעקב

מתוך יומן 770

דף זה כולל רשימה של קטגוריות מעקב, שנוצרות אוטומטית על־ידי תוכנת מדיה‏‏־ויקי. ניתן לשנות את שמותיהן על‏‏־ידי שינוי הודעות המערכת הרלוונטיות במרחב השם "מדיה ויקי".

קטגוריית מעקב שם ההודעה הקריטריון להכללה בקטגוריה
דפים המופיעים במנועי חיפושindex-categoryהדף כולל את מילת הקסם __לחיפוש__ (או __INDEX__) (והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש), ולכן הוא ממופתח על־ידי רובוטים אף שכברירת מחדל הוא לא היה ממפותח על־ידיהם.
דפים המוסתרים ממנועי חיפושnoindex-categoryהדף אינו ממופתח על‏‏־ידי רובוטים כיוון שהוא כולל את מילת הקסם __לא_לחיפוש__ (או __NOINDEX__) והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש.
דפים שמשתמשים בפרמטרים כפולים בקריאות לתבניותduplicate-args-categoryהדף מכיל קריאות לתבניות שמשתמשות בפרמטרים כפולים, כגון {{תאריך|יום=1|יום=2}} או {{שעה|חמש|1=שש}}.
דפים עם יותר מדי קריאות למשתנים הגוזלים משאביםexpensive-parserfunction-categoryהדף משתמש ביותר מדי פונקציות מפענח יקרות לשימוש (כגון #קיים או #ifexist). מידע נוסף: Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
דפים שבהם הושמטו פרמטרים של תבניותpost-expand-template-argument-categoryהדף גדול מ־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת פרמטר של תבנית (משהו בסוגריים משולשים, כגון {{{Foo}}}).
דפים שבהם ההכללה גדולה מדיpost-expand-template-inclusion-categoryגודל הדף גדול מ‏‏־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת כל התבניות, ולכן כמה תבניות לא הורחבו.
קטגוריות מוסתרותhidden-category-categoryהקטגוריה כוללת את הטקסט __קטגוריה_מוסתרת__ (או __HIDDENCAT__) בתוכן הדף שלה, ולכן היא לא מופיעה בתיבת קישורי הקטגוריות בדפים כברירת מחדל.
דפים עם קישורים שבורים לקבציםbroken-file-categoryהדף כולל קישור שבור לקובץ (קישור להטבעת קובץ כאשר הקובץ אינו קיים).
דפים שבהם מספר הצמתים גדול מדיnode-count-exceeded-categoryמספר הצמתים בדף גדול מהמספר המרבי.
דפים שבהם עומק ההרחבה גדול מדיexpansion-depth-exceeded-categoryעומק ההרחבה בדף גדול מהעומק המרבי.
דפים שכותרת התצוגה שלהם אינה מופעלתrestricted-displaytitle-ignoredבדף הזה מוגדרת כותרת תצוגה ({{DISPLAYTITLE}}) שאינה מופעלת, כי היא אינה תואמת לכותרת האמיתית של הדף.
דפים עם לולאות בתבניתtemplate-loop-categoryהדף הזה מכיל לולאה בתבנית, כלומר תבנית שקוראת לעצמה באופן רקורסיבי.